Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. OK

Jesteśmy organizacją NON - PROFIT - bez działalności gospodarczej!
Pracujemy wyłącznie CHARYTATYWNIE na rzecz ciężko chorych dzieci,
niepełnosprawnej młodzieży, podopiecznych Domów Dziecka i WOŚP :-)
Od 5.10.2013r. zorganizowaliśmy 46 akcji sportowo - charytatywnych!
Non - profit organisation - without any business activity! Our charitable work focuses on disabled youth and children from orphanages! Since October 2013 we have managed to organise 46 charitable sports events thanks to our own input, the help of people of good will and our sponsors.

Strona główna

13.01 - VIII Bieg Orkiestrowy
ZAPISY ONLINE ZAMKNIĘTE!!!


Nie możesz wziąć udziału w naszym wydarzeniu, to zorganizuj (12 lub 13 stycznia) w swojej okolicy (park, las, boisko itp.) spotkanie POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH LUDZI (dzieci i dorośli), którzy w ramach aktywności fizycznej (bieganie, NW, spacer itp.) przyłączą się do naszych działania na rzecz WOŚP. 
Każdy uczestnik, który wniesie DAROWIZNĘ (20 zł dzieci / 40 zł dorośli - w całości zostanie przekazana na WOŚP) otrzyma pamiątkowy MEDAL i numer startowy + drobny upominek - wszystko dostarczymy osobiście lub wyślemy kurierem.
Na INFO i ewentualne zapytania czekamy do 15 grudnia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


REGULAMIN IMPREZY >>>

 

LISTA UCZESTNIKÓW aktualizacja z 12.12.18 g. 18:00 >>>
W razie jakichkolwiek błędów prosimy o wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. 

Kliknij "wezmę udział" na FB i bądź na bieżąco z INFO >>> 

ZAPRASZAMY na FILMIK z 26. Finału / poprzedniego biegu
>>>

Zachęcamy do zakupu koszulki (dziecięca, damska i męska) w cenie 50 zł, bo 15 zł z każdej sztuki za naszym pośrednictwem trafi na konto WOŚP - DZIĘKUJEMY! Koszulki szyte są w PL z oddychającej tkaniny stworzonej specjalnie do produkcji strojów sportowych - za dopłatą (5 zł) dodatkowo imię / ksywka. 

 

Kup dla siebie lub w prezencie dla bliskich - szczegóły na >>>