Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. OK

Jesteśmy organizacją NON - PROFIT - bez działalności gospodarczej!
Pracujemy wyłącznie CHARYTATYWNIE na rzecz ciężko chorych dzieci,
niepełnosprawnej młodzieży, podopiecznych Domów Dziecka i WOŚP :-)
Od 5.10.2013r. zorganizowaliśmy 46 akcji sportowo - charytatywnych!
Non - profit organisation - without any business activity! Our charitable work focuses on disabled youth and children from orphanages! Since October 2013 we have managed to organise 46 charitable sports events thanks to our own input, the help of people of good will and our sponsors.

04.06 - Sprintem do maratonuWydarzenie przeznaczone jest WYŁĄCZNIE dla gliwickich przedszkoli, które zgłoszą swój udział drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Udział jest bezpłatny - każdy uczestnik otrzyma numer startowy oraz MEDAL na mecie. 

Celem charytatywnym akcji jest dofinansowanie leczenia 4-letniej Małgosi Zbrojkiewicz! Dziewczynka urodziła się jako wcześniak z wrodzonym zakażeniem wirusem cytomegalii, który uszkodził jej układ nerwowy i słuch. Choroba spowodowała opóźnienie w rozwoju psychoruchowym, niedosłuch oraz konieczność wielospecjalistycznej opieki i intensywnej rehabilitacji. Więcej INFO na > www.dlamalgosi.pl

Firma EUVIC THE GOOD People oraz Fundacja "Biegamy z Sercem" przekażą na leczenie Małgosi po 1 zł za każdego przedszkolaka uczestniczącego w akcji!

WYDARZENIE na FB >>>