Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. OK

Organizacja NON-PROFIT - bez działalności gospodarczej! Pracujemy charytatywnie na rzecz młodzieży niepełnosprawnej i dzieci z Domów Dziecka! Dzięki własnemu wkładowi oraz pomocy ludzi dobrej woli i sponsorów od października 2013 roku zorganizowaliśmy 22 akcje sportowo - charytatywne.
Non - profit organisation - without any business activity! Our charitable work focuses on disabled youth and children from orphanages! Since October 2013 we have managed to organise 22 charitable sports events thanks to our own input, the help of people of good will and our sponsors.

Strona główna

Honorowy Dawca EnergiiBiegając, spacerując czy jeżdżąc na rowerze zostań HONOROWYM DAWCĄ ENERGII dla zaprzyjaźnionego z nami Zabrzańskiego Towarzystwa Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski

Sprawa jest bardzo prosta > wystarczy pobrać na smartfon DARMOWĄ aplikację HDEF lub w Endomondo, RunKeeper, Strava w opcji aplikacje wybrać HDEF i uruchamiać ją podczas aktywności fizycznej. Wasze km zostaną przeliczone na watogodziny, a beneficjent który zdobędzie ich najwięcej otrzyma wsparcie finansowe!

Zachęcamy do tak prostej formy WSPARCIA> www.ztr.zabrze.pl, które od 25 lat zajmuje się wielospecjalistyczną i kompleksową opieką, terapią, edukacją oraz rehabilitacją dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością intelektualną głębszego stopnia i z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Do realizacji tych zadań stowarzyszenie utworzyło i prowadzi Centrum Edukacji i Rehabilitacji, w skład którego wchodzą: żłobek integracyjny, szkoła podstawowa, ośrodek rewalidacyjno - ychowawczy, świetlica terapeutyczna. W placówkach tych codziennie 130 osób korzysta ze specjalistycznych zajęć, terapii oraz rehabilitacji ruchowej, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwojowych. Realizowane działania zmieniają jakość życia dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością oraz czynią je kolorowym, radosnym i szczęśliwym. Stwarzają warunki godnego życia w gronie zaprzyjaźnionych osób, a ich rodzinom dają wsparcie i pomoc w codziennym zmaganiu się z niepełnosprawnością.

DZIĘKUJEMY za POMOC > więcej o akcji, która potrwa do 30 września na www.honorowydawcaenergii.fortum.pl